0 (61) 212-51-68
067 147 88 93 063 267 79 72
Інтернет замовлення 050 341 31 70Про компанію Новини Про гарантію Сертифікати Бренды Техніка Магазин Вакансії Контакти


Планшетні комп'ютери – це той вид пристроїв, який останнім часом користується величезною популярністю. Дедалі більше виробників звертають увагу на цей товар і включають його до потокового виробництва.

Ринок планшетних комп'ютерів переповнений різними моделями, дедалі більше покупців стають його щасливими власниками. Однак в ейфорії багато хто забуває, що даний вид техніки досить крихкий, і поводитися з ним потрібно відповідно: носити в захисному чохлі, не кидати, не допускати попадання вологи і т.д.

Безперечно, планшет - дуже корисний пристрій, який і місця трохи займає, і зручно у використанні, і дозволяє постійно бути на зв'язку. Це своєрідний тандем найкращих характеристик смартфона та комп'ютера. Щоправда, з безліччю нюансів, які користувач має знати та розуміти. Досить часто причиною поломки планшета є порушення правил експлуатації. До збоїв у роботі може призвести і неакуратне поводження з пристроєм, і спроби самостійно перепрошувати програмне забезпечення. Також до негативних наслідків може призвести перевантаження планшета різними іграми та додатками.

Що ж робити, коли почалися проблеми з планшетом?

Перше та головне  – звернутися до служби сервісної підтримки. Сервісний центр «Рома-Сервіс» здійснює гарантійний та післягарантійний ремонт планшетів таких виробників, як Lenovo, ASUS, ACER та інших. Наші майстри пройшли спеціалізоване навчання з даного виду техніки і точно знають, як допомогти і не нашкодити. Оригінальні запчастини, великі знання, досвід роботи – все це дає нам можливість робити якісний та оперативний ремонт вашої техніки.

Ремонт планшетів

У сервісному центрі «Рома-Сервіс» виконують такі види робіт:

  • Заміна основних деталей  планшета (дисплей, матриця, тачскрин, корпус);
  • Ремонт та заміна комплектуючих пристрою;
  • Очищення та перепаювання плати після потрапляння вологи всередину планшета;
  • Відновлення прошивки та ін.

Не намагайтеся робити ремонт самостійно або в неспеціалізованій майстерні. Це, як мінімум, призведе до зняття пристрою з гарантії. Крім того, несанкціоновані дії можуть взагалі згубити ваш планшет. Довіряйте свою техніку лише професіоналам!

Якщо Ви все ж наважитеся зробити ремонт самостійно, або потрібна заміна деталей, установка яких не потребує втручання у внутрішню структуру апарата (акумулятора, наприклад, або адаптера), то Вам, напевно, потрібні якісні запчастини. А наш інтернет-магазин "Рома-Сервіс" якраз може Вам їх запропонувати за цілком доступною ціною! Асортимент магазину регулярно поповнюється новинками, всі товари оригінального виробництва, здійснюємо доставку по всій території України.

У «Рома-Сервіс» також проводять ремонт та гарантійне обслуговування різних побутових пристроїв, комп'ютерної та офісної техніки, аудіо-, відео- та фототоварів.


Контактна інформація

Усі сервісні центри

Copyright © Сервісний центр "Рома - Сервіс"